اخبار فارس

 • فارس تایم - مانع‌زدایی از ۶ واحد صنعتی با حضور استاندار فارس پیگیری شد

  مانع‌زدایی از ۶ واحد صنعتی با حضور استاندار فارس پیگیری شد
  6 روز قبل

  چهارصد و بیست و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس چهارشنبه به ریاست محمد هادی ایمانیه استاندار برگزار شد که حل مشکلات ۶ واحد صنعتی، تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی در زمینه امور بانکی و مسائل مالیاتی، دستور کار آن بود.

  رفع مشکلات و بررسی موضوعات مرتبط با تسهیل در کارخانجات و واحدهای تولیدی آرد سپیدان، صنایع شیمیایی جوش شیرین فارس، باشگاه ورزشی، فرهنگی و تفریحی پولادکف سپیدان، طراوت فارس، اتحادیه تولیدی صادراتی فرآورده‌های شیرین‌بیان ایران، کارخانه سیاح‌فر و خانداداش از موارد بررسی شده در این جلسه بود.
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در رابطه با عمده مشکلات این واحدهای تولیدی گفت: امروز با حضور استاندار  و مدیران ارشد استان و کارشناسان مشکلات ۶ واحد صنعتی، تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی که مهم‌ترین آن در زمینه امور بانکی و مسائل مالیاتی بود، بررسی و رفع مانع شد.
  حمیدرضا ایزدی با ابراز خرسندی از اقدامات بانک کشاورزی افزود: امید است سایر بانک‌های استان هم همانند این بانک در راستای رفع موانع تولید و کمک به تسهیل در امور تولید همکاری و مشارکت بیشتری داشته باشند.
  وی ادامه داد: در این کارگروه بانک کشاورزی توانست با استفاده از ظرفیت‌های قانونی موجود که در بانک مرکزی وجود دارد نسبت به رفع مشکلات مرتبط با تولید نیز رفع مشکل کند.
  رئیس سازمان صمت فارس با اشاره به مشکلات کرونا در صنعت گردشگری گفت: با مشکلاتی که ناشی از کرونا در دو سال اخیر به وجود آمد چالش‌هایی برای بنگاه‌های اقتصادی فعال در حوزه گردشگری به وجود آمد که به دلیل مناسب نبودن شرایط استفاده از قانون استمهال، کمک شد تا سررسید پرداخت تسهیلات بانکی به پایان دوره انتقال پیدا کند.

خبرهای دیگر از فارس